POLECANE

Lokal

495.000 PLN

Kuriany

100 m2

Zobacz więcej

Działka

177.660 PLN

Jurowce

1269 m2

Zobacz więcej

Działka

550.000 PLN

Białystok,
Skorupy

2380 m2

Zobacz więcej

Działka

291.500 PLN

Białystok,
Os. Pietrasze

583 m2

Zobacz więcej
WYSZUKIWARKA
Szukam:
Miejscowość:
Dzielnica:
Ulica:
Numer oferty
Cena: OdDo
Metraż OdDo


PARTNERZY
REKLAMA

O NAS

Witamy serdecznie i dziękujemy za odwiedzenie strony internetowej Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościani IKAFI - NIERUCHOMOŚCI.

Decyzja zakupu czy też sprzedaży nieruchomości jest bardzo ważną życiową decyzją i dla jej prawidłowego przeprowadzenia potrzebna jest wiedza z zakresu prawa jak też budownictwa, którą klient uzyska korzystając z usług naszego biura posiadającego ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku nieruchomości.

Biuro świadczy usługi pośrednictwa w oferowaniu, poszukiwaniu, przygotowaniu transakcji z zakresu kupna – sprzedaży, dzierżawy, najmu, mieszkań, domów, działek budowlanych, terenów inwestycyjnych, obiektów przemysłowych, lokali użytkowych, wycen szacunkowych dla celów sprzedaży, negocjacjach, pomoc w skompletowaniu dokumentów, a także w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Dla naszych klientów proponujemy zawsze korzystne i konkurencyjne na rynku warunki współpracy. Zainteresowanym klientom służymy pomocą i fachowym doradztwem, posiadamy wieloletnie doświadczenie, stosowne wykształcenie, licencje zawodowe pośrednika z zakresu obrotu nieruchomościami a także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Współpracując z naszymi doświadczonymi, kompetentnymi i cenionymi przez klientów partnerami między innymi: kancelarią notarialną, rzeczoznawcą majątkowym, architektem wnętrz, firmą leasingową, bankami gwarantujemy rzetelną i fachową obsługę pod względem merytorycznym i prawnym, zapewniając maksymalny poziom bezpieczeństwa transakcji dokonanej przez naszych klientów.Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

poniedziałek - piątek godz. 9 - 17
soboty - w godz. wcześniej z nami umówionych.