Białystok
ul. Grochowa 11 (róg ul. Św. Mikołaja) tel. kom.: 534 005 150
email: biuro@ikafi-nieruchomosci.pl
POLECANE

Dom

920.000 PLN

Kuriany

226/1075 m2

Zobacz więcej

Dom

869.000 PLN

Białystok,
Os. Jaroszówka

270/380 m2

Zobacz więcej
WYSZUKIWARKA
Szukam:
Miejscowość:
Dzielnica:
Ulica:
Numer oferty
Cena: OdDo
Metraż OdDo


O NAS

Witamy serdecznie i dziękujemy za odwiedzenie strony internetowej Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościani IKAFI - NIERUCHOMOŚCI.

Decyzja zakupu czy też sprzedaży nieruchomości jest bardzo ważną życiową decyzją i dla jej prawidłowego przeprowadzenia potrzebna jest wiedza z zakresu prawa jak też budownictwa, którą klient uzyska korzystając z usług naszego biura posiadającego ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku nieruchomości.

Biuro świadczy usługi pośrednictwa w oferowaniu, poszukiwaniu, przygotowaniu transakcji z zakresu kupna – sprzedaży, dzierżawy, najmu, mieszkań, domów, działek budowlanych, terenów inwestycyjnych, obiektów przemysłowych, lokali użytkowych, wycen szacunkowych dla celów sprzedaży, negocjacjach, pomoc w skompletowaniu dokumentów, a także w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Dla naszych klientów proponujemy zawsze korzystne i konkurencyjne na rynku warunki współpracy. Zainteresowanym klientom służymy pomocą i fachowym doradztwem, posiadamy wieloletnie doświadczenie, stosowne wykształcenie, licencje zawodowe pośrednika z zakresu obrotu nieruchomościami a także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Współpracując z naszymi doświadczonymi, kompetentnymi i cenionymi przez klientów partnerami między innymi: kancelarią notarialną, rzeczoznawcą majątkowym, architektem wnętrz, firmą leasingową, bankami gwarantujemy rzetelną i fachową obsługę pod względem merytorycznym i prawnym, zapewniając maksymalny poziom bezpieczeństwa transakcji dokonanej przez naszych klientów.Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

poniedziałek - piątek godz. 9 - 17
soboty - w godz. wcześniej z nami umówionych.